MÖBLER / Bord / Hallbord 5544779
nr 554 4779
Hallbord
50-tal, längd: 99, djup: 40, höjd: 51
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 november 2008
kl 19:09:12
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr